Česky | English | Русский

EMBITRON přivítal jordánskou delegaci

21.08.2017

Po úspěšné obchodní cestě do Jordánska, kde se zástupcům společností Linet, Medin a EMBITRON podařilo otevřít obchodní trh pro Českou republiku, jsme dne 24. července přivítali šestičlenou jordánskou delegaci v pražském sídle skupiny CertiCon Group.

Jordánští delegáti v čele s generálmajorem MUDr. Alim Obeidatem, jordánským velitelem vojenského zdravotnictví a současně ředitelem největší vojenské nemocnice King Hussein Medical Centre, byli z týdenní návštěvy České republiky velmi potěšeni. Mimo ukázky moderního zázemí českých společností a exkurze v nemocnicích si vyzkoušeli i lázeňské procedury u našeho klienta - sanatoria Savoy Westend v Karlových Varech.

Z hlediska rozvoje dalších obchodních aktivit bylo přislíbeno rozšíření obchodního týmu jordánského distributora zdravotních zařízení Al Amal o tři obchodní zástupce zaměřené výhradně na prodej produktů od českých společností (prozatím Linet, Medin, EMBITRON). Delegáti dále poznamenali, že se při dodávkách zdravotní techniky zaměřují více na kvalitu, což dle jejich názoru české společnosti jednoznačně splňují.

Zástupci jordánského zdravotnického zařízení King Hussein Medical Centre vyjádřili zájem o nákup dalších zdravotních zařízení od českých výrobců, či softwarových řešení od společnosti CertiCon.

V září tohoto roku se znovu vypraví zástupci českých společnosti do Ammánu s konkrétní nabídkou produktů a služeb, které budou během následujících let do Jordánska dodávány.